BLYSS-Transporttechnik GmbH tutvustus

1996

Praegune Blyss Transporttechnik GmbH omanik ja tegevdirektor Andrew Blyss asutas Saksamaal Seesen`i linnas ettevõtte, mis oli spetsialiseerunud kasutatud tarbesõidukite ja masinate müügile.


1998

Kuna mootorsõidukite müügi kõrvale oli Saksa turule vaja tuua haagised siis tekkis ühendust Poola  haagiste tootjaga Niewiadów. Esimese kontakti tulemuseks oli väga hästi laabuv ühine koostöö, mis tegi Blyss peamiseks haagiste müüjaks Saksamaa turul mis jätkub ka tänapäeval.


2000

Blyss firma avab oma toodete teise segmendi, milleks on elektriautod, mis võivad ka vedada haagiseid ning ei saasta keskkonda ega tekita ekspluatatsiooni käigus müra. Elektriautode maksimaalne kandevõime on 1250 kg. BLYSS klientide seas on kohalikud omavalitsused oma allasutustega, vabaajakeskused, lennujaamad, pargid ja golfikeskused. Mõningad elektrisõidukitest on lubatud teeliikluses osalema. Elektriautode varuosad ja hooldusteenus on kättesaadav kogu Saksamaa territooriumil.


2003

Klientide kasvav nõudlus spetsialiseeritud haagiste järele viis tootevaliku suurendamiseni ettevõttega Niewiadów.

2006

Klientide kasvav huvi haagiste järele ja ettevõtte pidev areng  oli põhjuseks uue peakorteri asutamiseks Seesen`i linnas, aadressil Sonnenbergstrasse 5, kus ettevõtte peakontor asub tänase päevani. Uus müügipind 4500m² on loonud palju uusi võimalusi haagiste tutvustamiseks ja müügiks. Üheks uueks võimalus oli Haagissuvilate ekspositsiooni väljapanek HQ ruumides, mis võimaldab klientidel toodega tutvuda ka halva ilmaga.

2010

Tulenevalt pidevale turuanalüüsile otsustas Blyss-Transporttechnik GmbH asutata Blyss Polska Sp. Z.o.o, ja ehitada Poola tootmishooned.

2011

Aastavahetusel kujundati ümber ettevõtte õiguslik vorm ning muudeti ettevõtte nimeks Blyss Transporttechnik GmbH. Klientide paremaks teenindamiseks laiendati näituse pindala 6600 m². Müügiosakonna hea asukoht (mitte kaugel kiirteelt A7) võimaldab klientidel kogu Euroopast tutvuda ja osta rohkem kui 1000 erineva ülesehituse ja suurusega haagised ning veo-, ja elektriautoid.

2012

Saksamaa lõunaosa ja naaberriikide klientide teenindamiseks avati Blyss Transporttechnik GmbH müügiesindus  Reichertshofen`i linnas. Müügiesinduse pindala on 2000 m² kus pakutakse kõiki haagiste mudeleid. Müügiesindus asub kiirtee A9 lähedal ning on lihtsasti leitav.

2013

Haagiste müügi suur edu lõi eelduse asutada Saksamaale 3 müügiesindus Põhja-Ruhri piirkonnas Reichertshofen`i linnas, Dorsteni-Wulfen 46286,  kus on müügipinda koos laoruumidega 11.000 m² laoruum. Müügiesindus avati 01.10.2013.a.

2014

Alates 2013 septembrist on BLYSS-Transporttechnik GmbH ametlik edasimüüja ja margiesindaja Eesti Vabariigis GO Well OÜ. Ametliku margiesindaja õigused on registreeritud Maanteametis alates 2014.a oktoobrist.