Ettevõttest

cropped-Go_Well_650x250_EST.jpgGO Well OÜ on asutatud 2013 aasta lõpus ning on 100% Eesti kapitalile tuginev ettevõte. Ettevõte on suunatud O1 ja O2 kategooria haagistele, millel analoogid Eesti haagisterurul puuduvad. Tarnime haagiseid, mille max (sise) mõõtmed võivad olla kuni 7 meetrit pikk ja 2,48 meetrit lai. Tendid on alates tasapinnalisest tendist kuni 2,5 meetri kõrguseni (arvestades haagise tasapinnast). Oleme suutelised pakkuma Klientidele ka nn. “projekthaagiseid” mille projekti võivad Kliendid ise koostada. Hea soovitus kõigile “Ostke haagis, mitte käru!” 

GO Well OÜ ja BLYSS-Transporttechnik GmbH sõlmisid 25.09.2014.a Koostöölepingu, mille kohaselt on GO Well OÜ tehase ainuesindus Eesti Vabariigis ning omab ainuõigust kasutada kaubamärki “BLYSS-Transporttechnik” oma majandustegevuses. Margi esinduse õigus on registreeritud ka Maanteametis.

GO Well OÜ poolt tarnitavad haagised on aktsepteeritud PRIA, SEB Liisingu AS, TBB Liisingu AS ja paljude teiste finants- ja ametiasutuste poolt. 

NB!! GO Well OÜ teavitab Kliente, et kõik ettevõttest ostetud haagise katkised rehvid koos velgedega on võimalik ära anda ettevõtte kontoris aadressil, Kiisa 8, Tallinn.

järelmaks, liising, haagise müük

LHV Finance AS

 GO Well OÜ teeb väga tihedat koostööd LHV Finance AS, kes pakub meie Klientidele kõige soodsamat järelmaksu!  

BLYSS-Transporttechnik GmbH haagisetehase toodangu tehnlised tingimused lubavad ümberehitusi vastavalt kliendi soovidele!  Kui Teil tekkis küsimus, idee või mingu muu tingimus, mida haagis peaks omama palume pöörduda GO Well OÜ poole ja me leiame lahenduse!

haagise müük, järelmaks, projektid

PRIA

SEB, liising, haagise müük, järelmaks

SEB Liisingu AS